Darmowy Katalog Stron Internetowych EINDEKS.PL
Reklama

Jak dodać wpis?

Aby dodać adres swojej strony do katalogu należy:

1. W pierwszej kolejności należy wybrać i wejść w odpowiednią kategorię oraz podkategorię, w której chcemy, aby pojawił się nasz wpis.

2. Następnie u dołu strony danej podkategorii należy wypełnić formularz podając adres URL strony.

3. Kolejnym krokiem jest wypełnienie dokładnie pól formularza wpisu. Tytuł, opis, słowa kluczowe, adres mail są polami obowiązkowymi. Muszą zostać wypełnione.

4. Zachęcam do dodania na swojej stronie linku zwrotnego do katalogu i podania w formularzu adresu do niego. Strony posiadające link zwrotny do naszego katalogu wyświetlane są w pierwszej kolejności na stronie kategorii.

5. Po dodaniu adresu, wpis zostanie oddany do sprawdzenia przez moderatora katalogu. Czas oczekiwania wynosi zwykle do 7 dni.

Poza dodaniem własnej strony do katalogu zachęcam też do oceny innych stron i komentowania wpisów. W razie jakichkolwiek problemów podczas korzystania z katalogu proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres mailowy: katalog[at]frikomp.pl

UWAGA!! Ten katalog utrzymuje się tylko i wyłącznie dzięki reklamom i usługom SEO świadczonym klientom. Dlatego też jeżeli podoba ci się ten katalog, chciałbyś aby dalej się rozwijał oraz pozostał nadal darmowy dla swoich użytkowników, to zapraszam do skorzystania z naszej oferty pod adresem: seoreklama.frikomp.pl

축구중계

Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay